Eşsiz Bir Spor Deneyimine Hazır Ol!

Yaza formda bir başlangıç yapmak için  uyguladığın spor ve antrenman programına alternatif arıyorsan, seni birbirinden farklı etkinliklerle yaza hazırlayacak  NikeWomen Victory Tour İstanbul 2016’ya hazır ol.

NikeWomen Victory Tour İstanbul 2016, seni sadece bir yarışa değil, yarışa kadar sürecek eşsiz bir hazırlık programına davet ediyor. NRC hazırlık koşuları ve NTC antrenmanlarıyla performansını artıracak, birbirinden farklı etkinliklere katılma şansı yakalayacaksın.

Bu eğlenceli serüvende aynı zamanda birçok sıradışı etkinlikte gerçekleştirilecek.

Farklı ortamlar antrenman yapma fırsatı yakalayacak, değişik konseptli koşulara katılacak ve alışveriş gecelerinde özel avantajlardan yararlanma şansı bulabileceksiniz. Hayatına hareket katacak bu etkinliklerden biri de 12 Mayıs’ta MAC Bebeköy’de havuz başında gerçekleşecek.

NikeWomen Victory Tour’a arkadaşlarınla katılarak kendi takımını kurabilir veya önceden kurulmuş bir takıma dahil olarak eğlencenin tadını çıkarabilirsin. Takım arkadaşlarının sayısı arttıkça sürpriz hediye kazanma şansın da artacak.

Bu özel etkinlik takvimi için nike.com/ istanbul sayfasını takip edebilir ve eşsiz bir spor deneyimi için kayıt yaptırabilirsin.PAYLAŞ
1 YORUM
Burcu Önder | 7 Mayıs 2016, 23:54 - Cevapla

Sizi Sewiyorum

YORUM YAP

İşaretli alanların doğru doldurulduğuna emin olunuz.

E-BÜLTEN ÜYELİĞİ

Haftalık güncel içerikleri takip etmek için e-bültenimize üye olabilirsin.

GÖNDER